Help - Displaying Price Per Unit

Highlighted
Tourist
5 1 1

We sell a variety of products for the packaging industry, many of which we price per unit and sell with a MOQ of 1 case ( ie 1 roll of tape priced at $x.xx/ MOQ 1 case/ 24 rolls)

Is there a way to display this per unit cost?

 

This is how pricing is currently shownThis is how pricing is currently shown

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

This is how we would like it to be shownThis is how we would like it to be shown

 

0 Likes